درباره ی ما

شرکت مهندسی جی پی اس پارس (پارس جی پی اس) از سال 1387 فعالیت خود را به صورت تخصصی در طراحی و بومی سازی سیستم های تعیین موقعیت، تله متری، اینترنت اشیاء (IOT) ، هوشمند سازی صنعت حمل و نقل (ITS) به عنوان نماینده ی انحصاری استارکام سیستم در ایران و کشورهای حوزه ی خلیج فارس آغاز کرد و با انتقال دانش و تجربه ی بیش از 30 ساله  ی شرکت استارکام سیستم، خدمات و راه کارهای ویژه و منحصر به فردی را در خصوص سیستم های مدیریت ناوگان، سیستم های رهیاب با نقشه های جامع، مدیریت و ردیابی کالا،بار و کانتینر، هوشمند سازی مزارع و مدیریت و ردیابی دام را ارائه می دهد.

پارس جی پی اس نماینده انحصاری شرکت استارکام سیستم، T42 سیستم و ردیاب هلیوس در ایران و خاورمیانه می باشد و طیف گسترده ای از محصولات و خدمات اینترنت اشیاء ، ردیابی وسایل نقلیه و مدیریت ناوگان با کاربردهای امنیتی برای خودرو و راننده, ردیابی کانتینر ، ردیابی کالا و بار، ردیابی اشخاص ، هوشمند سازی مزارع ، مدیریت دامداری و  ردیاب دام  را به صورت حرفه ای و پیشرفته عرضه می کند.

محصولات و راهکارهای پارس جی پی اس، کاربردی با رابط کاربری بسیار ساده، شامل نرم افزار تحت وب مدیریتی منحصر به فرد و سخت افزارهای خلاقانه می باشد. محصولات ردیاب و تله متری پارس جی پی اس امکان ردیابی لحظه ای آنلاین را از هر جا و هر مکان , بدون هیچ محدودیتی فراهم می آورد.

زمینه های اصلی فعالیت پارس جی پی اس

  • سیستم های تله متری و تعیین موقعیت مبتنی بر بستر جی پی اس و جی اس ام
  • سیستم های رهیاب و هدایتگر با نقشه های جامع
  • طراحی و سفارشی سازی نرم افزارهای تحت وب و تعیین موقعیت

محصولات پارس جی پی اس استاندارهای جهانی و کلیه تاییدیه های صنعتی را از جمله E 24 , EMC , Tuv را دریافت کرده است و کلیه خدمات ما طبق استاندارهای روز جهان با بهترین کیفیت ممکن ارائه میگردد.

پارس جی پی اس خود را به ارائه خدمات و محصولات به بهترین کیفیت ممکن متعهد می داند, و سرمایه گزاری در تحقیق و توسعه (R&D) را بی وقفه ادامه می دهد تا جایگاه برترین ها را در بازار حفظ نماید.