بهار… فصل رویش است؛ موهبتی است که ما ایرانیان گرامی اش می داریم و شروعی تازه از زندگی مان را با آن آغاز می کنیم. اگر نوروز… تنها، روزی بود در میان روزهایی که چرخ بی درنگ فلک پدیدشان می آورد، گرامیداشت آن بیهوده و عبث می نمود و اگر ظاهر بهار را که فصل نو شدن است، در کنار باطن آن قرار دهیم، حقایق عالم هستی آشکار می گردد و به تعبیر شاعرانه:

بسی گردش کند گردون                           بسی لیل و نهار آرد

پس هدف ما در بهار، باید تأسی از طبیعت باشد… در جوان شدن و نو شدن!

آغاز بهار 1399 و عطر افشانی طبیعت زیبا،  شروعی بر ظهور افکار تازه و تصمیم های جدید برای آینده است، آینده‌ای که امید داریم در کنار شما همراهان همیشگی،  آن را بهتر و زیبا تر از گذشته بسازیم.

ما بندگان خداوند متعال وظیفه داریم در این موسم نو شدن، همگام با تمامی عناصر جهان، نو شدن خود را به عرصه ظهور رسانیم. بدون شک نو شدن با تکیه بر پتانسیل های وجودی است که امکان ظهور می یابد و پتانسیل ها در اثر عملکردها و حاصل داده ها و ستانده های ما در روزگاران دور و نزدیک است.

امروزه پارس جی پی اس به عنوان یکی از شرکت های معتبر در دنیای فن آوری تعیین موقعیت می باشد، رسالت خطیر محوله در امر خلق و گسترش نوآوری ها در صنعت اینترنت اشیاء، انتظارات درون و برون سازمانی را بیش از پیش، عیان نموده.

امیدواریم در این سال با اتکاء به سرمایه های ارزشمند انسانی و منابع موجود در شرکت، شناختی عمیق از نیازهای عیان و نهان مشتریان نائل شویم؛ ما بخوبی می دانیم که دستیابی به این شناخت با توجه به طیف وسیع مخاطبین، گوناگونی، پیچیدگی و تغییر مداوم سلایق و نیازهای مشتریان با هوش کنونی، یک فرآیند مستمر و همیشگی است، لذا باید که مجهز شویم و همیشه آماده …. تا بتوانیم حداکثر رضایت مشتریان و ذینفعان، این سرمایه های گرانقدر انسانی را، به نحو شایسته، مطلوب و مقبول فراهم سازیم و همواره به خود یادآوری نماییم که این مهم، مأموریت اصلی ماست.

برایتان در آغازین روز سال نو و در این فرصت نو، شوری نو برای ساختن و بهتر زیستن، آرزومندیم.

مهندسی پارس جی پی اس

چرا ردیاب خودرو هلیوس انتخاب اول است؟
نخستین گردهمایی شرکت‌های دانش بنیان و استارت‌آپ‌های حوزه فضایی در تاریخ شانزده تا هجده تیر1398
با روش‌های زیر می‌توانید این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.