قفل هوشمند همه کاره

نصب و کاربری ساده, قدرتمند و قابل اطمینان

کاربردی در انواع صنایع از جمله :

  • عملیات گمرگی
  • انبارها و فروشگاه ها
  • استفاده های شخصی
  • مکان های دور از دسترس
  • حمل و نقل
  • و…

قفل و ردیاب هوشمند واچلاک

دارایی های با ارزش در کسب و کار شما و زندگی شخصی شما به دست نیافتنی میباشند,  در دنیای امروز اطلاع از اینکه کجا و چه زمانی به اموال و دارایی های شما دسترسی پیدا شده است میتواند بسیار اهمیت داشته باشد و اطلاع از این مورد باعث کاهش ریسک و بالا بردن سطح امنیت می گردد.

تصور نمایید یک قفل با امنیت فوق العاده که توانایی ارتباط آنلاین با شما را داشت و میتوانست اگر کسی آن را باز نماید به شما اطلاع دهد  و شما از محل دقیق آن در هر لحظه مطلع شوید و حتی قادر باشید تا لحظه به لحظه ردیابی کنید, چقدر آسانتر بود که میتوانستید اموال و داراییهایتان را دقیق تر مدیریت و حفاظت کنید.

اکنون با ردیاب و قفل واچلاک بر اساس این نیاز به عرضه تکنولوژی گام برداشته است که امکان نظارت و ردیابی لحظه به لحظه را فراهم ساخته است.

هوشمند

اعلام هشدار

آسودگی خاطر

واچلاک ترکیبی از قفل با امنیت فوق العاده بالا و فن آوری پیشرفته جی پی اس میباشد, که امکان آگاه شدن از موقعیت, باز و بسته شدن قفل و نظارت بر کلیه رویدادها را از هر کجا بدون محدودیت مکانی به صورت آنلاین و در لحظه و همچنین ردیابی بر روی نقشه را  فراهم می کند.

واچلاک در سه مدل سخت افزاری برای انواع کاربردها با قیمت های متفاوت ارائه می گردد:

مجهز به جی پی اس – بدون نیاز به نصب – طراحی قدرتمند با طول عمر زیاد – ارتباط با موبایل- تبلت و کامپیوتر-تشخیص ضربه –  اطلاع از وضعیت باز و بسته شدن , موقعیت مکانی برروی نقشه , ورود و خروج به محدوده های خاص- بدنه فولادی – مقاوم در برابر کردو غبار و ضد انجماد- کلیدهای ویژه غیر قابل کپی از جنس  نیکل و مس و روی.

به زودی

به زودی

فهرست