مدیریت ناوگان های حمل و نقل کار ساده ای نیست ، مخصوصا زمانی که شما مسئول مدیریت ناوگان و برنامه ریزی ناوگان باشید .

بدون اطلاع از موقعیت دقیق و وضعیت خودروها کلیه برنامه ها فقط بر پایه حدس و گمان خواهد بود و این موضوع با توجه به نوع کسب و کارهای امروز و رقابت تنگاتنگ با سایر رقبا اصلا کار حرفه ای و درستی نیست .

اگر میخواهید هزینه های اضافی را از مدیریت ناوگان خود حذف نمایید و عملکرد ناوگان خود را بالا ببرید ، سیستم مدیریت ناوگان مبتنی بر جی پی اس و ردیابی را باید به سیستم حمل و نقل خود اضافه نمایید .

20 علت مهم برای داشتن سیستم جی پی اس و ردیاب و مدیریت ناوگان :

1.      کاهش هزینه ها ی عملیاتی : با خرید سیستم مدیریت ناوگان حرفه ای و قابل اعتماد مدیر ناوگان قادر خواهد بود کوتاهترین مسیرها و بهترین برنامه ریزی را برای ناوگان انجام دهد و در نهایت سرعت عمل در کار بالا خواهد رفت و هزینه های سرقت و استهلاک ناوگان کاهش می یابد .

2.      مدیریت زمان : در حمل و نقل زمان بسیار با ارزش می باشد و با برنامه ریزی های درست میتوان بهترین مدیریت زمان را انجام داد .

3.      استفاده بهینه از منابع : سیستم مدیریت ناوگان پارس جی پی اس امکان نظارت بر خودروها ، میزان مصرف سوخت ، نحوه رانندگی راننده ، استفاده های بی مورد از خودرو را به صورت آنلاین فراهم می سازد و با گزارش های دقیق و آماری می توان بهترین عملکرد در مدیریت ناوگان است .

4.      کاهش هزینه های بیمه : شرکت ها ی بیمه تخفیف های ویژه ای برای خودروهایی که مجهز به سیستم مدیریت جی پی اس آنلاین پارس جی پی اس می باشد قائل می شوند .

5.      حداکثر استفاده از ناوگان : با کمک نرم افزار آنلاین و گزارش های دقیق این امکان برای مدیر ناوگان فراهم میشود که بهترین و بهینه ترین استفاده را از ناوگان خود داشته باشد .

6.      جلب رضایت مشتری : با رضایت مندی و وفاداری مشتری ها در شرکت های حمل و نقل کالا رسان و ارسال بار به موقع و تحویل بار سالم به وجود می آید که این هدف مهم با کمک سیستم مدیریت ناوگان به سادگی تحقق می یابد .

7.      بهتر پیش بینی کنید : با سیستم مدیریت ناوگان شک و. تردید در برنامه ریزی ها را با قطعیت کامل انجام داد .

8.      مدیریت راننده ها : سیستم مدیریت ناوگان پارس جی پی اس به مدیر ناوگان امکان مدیریت راننده ها را نیز می دهد . و امکان اطلاع از نحوه رانندگی هر راننده ، زمان کارکرد هر راننده یا خودرو و … را فراهم می سازد .

9.      مدیریت مالی و هزینه های ناوگان : با کمک گزارش های دریافتی از مسیر های پیموده شده ناوگان و کارکرد راننده و … امکان مشخص کردن هزینه های ناوگان در هر سفر نیز به راحتی فراهم خواهد شد .

10.  تعیین مسیرهای مجاز برای پیمایش : با تعیین بهترین مسیر برای ناوگان به مدیر ناوگان آسودگی خاطر دارد که ناوگان خود از مسیرهای تعیین شده پیمایش کرده است و این باعث کاهش هزینه های سوخت و … میگردد .

11.  افزایش تعداد سفرها : سیستم مدیریت ناوگان به برنامه ریزی بهتر کمک می کند بنابر این مدیر ناوگان با ایجاد رویدادهای متنوع و اطلاع به موقع از ناوگان بلا استفاده می تواند باعث افزایش تعداد سفرها و از بلا استفاده بودن ناوگان جلوگیری کند ، حمل و نقل بهتر برابر است با کسب و کار بهتر

12.  موقعیت یابی دقیق : سیستم تعیین موقیعت مدیریت ناوگان به سادگی می توان ناوگان گم شده و یا سرقت شده را پیدا کرد .

13.  کنترل کامل : سیستم های موقعیت یاب امروزه  امکانات زیادی را در خود چای داده اند و با امکان کنترل از راه دور می توان به سادگی از میران سوخت ، وضعیت موتور ترمز های شدید و تصادفات و … آگاهی پیدا کنید .

14.  سرویس های دوره ای به موقع : با یادآوری های به موقع سیستم های مدیریت ناوگان میتوان از زمان سرویس های دوره ای آگاه شد و از ایجاد خسارت به علت عدم سرویس به موقع خودرو جلوگیری نمود .

15.  کاربری ساده و مدیریت آسان : اطلاعات مهم از جمله موقعیت مکانی خودرو رفتار های راننده و تحلیل گزارشات به راحتی از طریق تبلت – موبایل – کامپیوتر  در دسترس مدیر ناوگان می باشد .

16.  دریافت هشدار ها : مدیر ناوگان مواردی که میخواهد همان لحظه از آن مطلع شود را در سیستم ایجاد می کند و کلیه هشدار ها  از جمله تصادف ها – ترمز شدید و … را از طریق SMS و  ایمیل دریافت خواهد کرد .

17.  کاهش در کاغذ بازی های بی مورد : سیستم مدیریت ناوگان پارس جی پی اس به توزیع کننده ها ، راننده ها و مدیر ها کمک می کند ه از کاغذ بازی های بیمورد و وقت گیر رهایی پیدا کنند و سیستم به صورت خودکار کلیه مراحل را انجام خواهد داد و در هر زمان اطلاعات در دسترس خواهد بود .

18.  درصورتیکه کشنده ها در خارج از کشور تردد می نمایند و از کار کارنه تیر (TIR) بخواهند استفاده کنند در خارج از کشور نیز موقعیت یابی دقیق و مدیریت می شوند .

19.  در سیستم مدیریت ناوگان پارس جی پی اس Admin می تواند با توجه به مسئولیت هر شخصی در شرکت به میزان لازم دسترسی اطلاعات ناوگان را به وی بدهد و تنها Admin دسترسی کامل داشته و می تواند رویدادهای مختلف را برای ناوگان ایجاد نماید .

20.  قابلیت گروه بندی و دسته بندی ناوگان و ایجاد گزارش های گروهی برای آن ها و گزارش مورد نیاز برای هر گروه .

 

 


استفاده از مطالب و محتوی مندرج در وب سایت پارس جی پی اس فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت مهندسی جی پی اس پارس می‌باشد.

اطلاعیه مهم درباره سوء استفاده برخی افراد از نام تجاری پارس جی پی اس
پنجمین نمایشگاه بین المللی خدمات شهری در تاریخ سوم تا پنجم خرداد 1395
با روش‌های زیر می‌توانید این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.